Uszlachetnienia

Lakier UV

Lakierowanie UV wybiórcze zadrukowanych powierzchni ma głownie na celu zwiększenie waloru estetycznego. Proces ten polega na pokryciu wybranych elementów grafiki lakierem błyszczącym, matowym lub lakierami brokatowymi złotym lub srebrnym. Wybór lakieru zależy  jedynie od indywidualnych preferencji klienta.

Lakier UV wybiórczy błysk, mat

Lakierowane prace, w zależności od zastosowanego rodzaju lakieru, uzyskują błyszczące lub matowe wykończenie. Zastosowanie lakieru UV wybiórczego daje również wiele innych korzyści, zwłaszcza w odniesieniu do głębi kolorów, stają się one pełniejsze nabierając cech trójwymiarowość na wybranych elementach projektu.

Lakier wybiórczy błysk 3D

W odróżnieniu od klasycznego lakieru, lakier UV błysk 3D  jest wypukły. Ta dodatkowa warstwa nałożona na pozostałą część wydruku wzbogaci finalny projekt. Proces produkcji wymaga, aby uszlachetnienie było nakładane na wydruki pokryte folią matową co finalnie tworzy produkt ekskluzywny.

Lakier wybiórczy brokat złoty, srebrny

Połyskujące drobinki brokatu połączone z transparentnym lakierem UV w niezwykły sposób podkreślą specjalne walory twojego projektu. Dysponujemy brokatami w różnych gramaturach co gwarantuje uzyskanie niepowtarzalnego końcowego efektu

folie

Foliowanie to rodzaj laminowania. Polega na pokryciu druku folią, przez foliowanie uzyskuje się dodatkowe walory estetyczne, druk zostaje też usztywniony i zabezpieczony przed działaniem mechanicznym, chemicznym, promieniowaniem UV, czy wilgocią. Do dyspozycji posiadamy folie:

Błysk -  tradycyjna folia błyszcząca która po zalaminowaniu arkusza stanowi błyszącą powierzchnie.

Mat -  tradycyjna folia matowa która po zalaminowaniu arkusza stanowi matową powierzchnie.

Soft Touch - Matowa folia, przypominająca w dotyku aksamit, doskonale podbija kolorystykę nadruku w odniesieniu do głębi kolorów, stają się one pełniejsze.

Antiscratch - folia matowa, która po zalaminowaniu arkusza stanowi matową powierzchnie. Dodatkowo w przeciwieństwie do tradycyjnej foli matowej, doskonale chroni wydruki przed zarysowaniem.

Hot stamping - HS

Hot stamping jest to technika druku, która wzbogaca wygląd każdego artykułu nadając wydrukowi efekt luksusowego produktu oraz wyrazistości przestrzennej. HS Jest to metoda wytłaczania na gorąco przy użyciu matryc. W zależności od wybranej foli pozwala na uzyskanie np. pozłacanych lub posrebrzanych uszlachetnień. Na życzenie możemy również zaproponować pełna gamę kolorystyczną foli HS.

Metaliza złota, srebrna

Metaliza to rodzaj laminowania, polegająca na pokryciu powierzchni papieru folią metaliczną złotą lub srebrną. Uszlachetnienie sprawi, że artykuł będzie skutecznie przyciągał wzrok kupującego i wyróżniał się na tle innych produktów. Dodatkowym atutem jest również fakt, iż produkt  z tym uszlachetnieniem w nie bywały sposób informuje klienta o ekskluzywności produktu. W zależności od podłoża na jakim wykonujemy metalizę możemy uzyskać efekt lustra lub brokatu.

 

 

 

Koszyk